Prečo som začala písať blog?

Je večer a ja sedím za počítačom a brázdim internet. Hľadám informácie, ako to vyzerá aktuálne so svadbami. Bohužiaľ situácia s pandémiou zastavila aj svadobný business a ja stále premýšľam, ako pretaviť tú dávku mojej kreativity do niečoho nápomocného pre nevesty.

Na jednej strane už dlhé mesiace sa v svadobnej agentúre nevieme realizovať a ja mám v hlave kopec nápadov a postrehov. Stále premýšľam, ako všetky tieto moje myšlienky posunúť nevestám. Ako im pomôcť aspoň takto na diaľku, keď už nie osobne.

Navyše na druhej strane nevesty stále plánujú svadby, či už s konkrétnym dátumom alebo s neurčitým. Prichádzajú za mnou s otázkami, sledujú najnovšie trendy a hľadajú pomoc a rady.

Je zima, vonku mrzne a ja pri teplom čajíku celý večer premýšľam nad tým, ako to spojiť tak, aby obe strany boli spokojné. Ja, aby som ukojila svoju kreatívnu dušu, ale vďaka tomu aspoň trošku pomohla a inšpirovala budúce nevesty.

coffe, winter, cold


A vtedy prišiel nápad…

Nataša, vezmi papier a pero (áno, v modernejšom ponímaní zapni počítač 🙂 ) a píš. Píš všetko, čo ťa napadne. Skúsenosti, možnosti, tipy, rady, odporúčania,…

A tak vznikol môj Blog, ktorý postupne napĺňam podľa svojich predstáv. Cieľom môjho blogu je nakumulovať informácie z rôznych svadobných oblastí tak, aby si v ňom každá nevesta našla to, čo potrebuje.

„Aj malý blog sa môže stať pomocníkom vo veľkom rozhodovaní.“

Chcem sa aspoň takto virtuálne priblížiť ku každej neveste čo najviac, a preto plánujem pravidelne prezentovať a zdieľať nielen moje ale aj skúsenosti iných dodávateľov.

Verím, že mnohé tipy a rady sa ti zapáčia a pomôžu ti pri rozhodovaní pre tvoj deň D.

Mám v hlave neskutočne veľa nápadov, ako blog spraviť čo najzaujímavejší. Myslím si, že sa môžeš tešiť na naozaj zaujímavé témy, rozhovory, eBooky a mnoho iného.

Samozrejme, ak máš nejaké nápady, ktoré by si na mojom blogu uvítala, budem rada, ak ich so mnou pozdieľaš napr. cez email.

Zároveň, ak by si chcela byť informovaná pravidelne o nových článkoch, eBookoch a iných novinkách na mojom blogu, prihlás sa do môjho newslettra tu:

Alebo sleduj moju FB stránku, instagram a nič ti neunikne. 

podpis Naty

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *