Svadobné stoličky s noblesou

Možno aj vy patríte k nevestám, ktoré už omrzelo klasické prekrývanie stoličiek návlekmi a hľadajú modernejšiu a trošku honosnejšiu verziu zdobenia stoličiek.

Aj keď používanie návlekov na stoličky (v prevažnej miere bielych spandexových) spolu s mašľami je stále najviac preferovaná voľba u neviest, hlavne z finančného hľadiska, pre mňa osobne táto voľba patrí už do tzv. “starej dobrej klasiky”.

Návlekmi na stoličky nikdy nič nepokazíte, ale ak nevesta zháňa niečo modernejšie s nádychom noblesy, určite jej odporúčam voľbu svadobných stoličiek, ktoré netreba nijako špeciálne dozdobiť, nakoľko sú sami o sebe krásne. Už len samotné stoličky dokážu zmeniť priestor na niečo dokonalé. 

V dnešnej dobe je na trhu niekoľko druhov svadobných stoličiek, ktoré sa samozrejme odlišujú nielen výzorom ale aj cenou za prenájom. Poďme sa na ne spolu pozrieť.

Chiavari stoličky

Poznáte chiavari stoličky? Ak ste videli aspoň jeden „americký“ film, ktorého súčasťou bola svadba, tak určite.

Jednoduché a pritom zaujímavé stoličky sa zvolenými doplnkami dajú premeniť na veľmi elegantné, romantické, vintage,.. Hodia sa do elegantných ako aj klasických priestorov, no stačí len malá zmena a sú ako stvorené na záhradnú slávnosť. Ich využitie je naozaj všestranné a práve ich variabilita ma baví.

Medzi dodávateľmi Chiavari stoličiek môžete natrafiť na rôzne druhy Chiavari stoličiek ako aj ich rôzne farebné prevedenie.

Medzi najkvalitnejšie Chiavari stoličky sú radené drevené stoličky z bukového dreva. Ale na trhu sa stretnete aj s lacnejšími verziami plastových a kovových stoličiek.

Z farebnej škály sú stále najviac obľúbené biele Chiavari, ale v ponuke nájdete aj farby ako lime wash, mahagónové, zlaté či transparentné.

 

Ak vás tento typ stoličiek zaujal, neváhajte mi napísať. Mám v ponuke
200ks kvalitných bielych drevených Chiavari stoličiek s bielymi podsedákmi. Samozrejme zabezpečujem aj dovoz a odvoz. Takže je to pre vás o to jednoduchšie.

POZOR – pre všetkých sledovateľov mojej stránky Svadby s Naty ponúkam špeciálnu zľavu 30% na všetky objednávky prijaté do konca júna 2021.

Ghost stoličky

Ide o nádherné glamour stoličky s rokokovým nádychom.

Na trhu sa môžete stretnúť s úžasnými bielo-zlatými ghost stoličkami, ktoré vďaka koženkovému podsedáku zabezpečujú pohodlné sedenie. Vďaka ich modernému dizajnu a prvkom luxusu treba zvážiť, do akého priestoru budú použité.

Alebo v ponuke nájdete aj transparentné prevedenie ghost stoličiek. Ich trend sa na Slovensku ešte len rozmáha, ale viem si ich predstaviť na nejednej svadbe.  

Stretla som sa s dvomi verziami týchto transparentných ghost stoličiek a to s opierkami a bez opierok.

Crossback stoličky

Tieto špeciálne navrhnuté drevené stoličky sú krásne sami o sebe a nepotrebujú dozdobovať ničím špeciálnym.

Ich prevedenie je najvhodnejšie do prírodných, ľudových, vintage štýlov.

Skladacie stoličky

Najbežnejšou farbou skladacích stoličiek je biela.

Tento typ stoličiek by som rozhodne odporúčila použiť napr. na záhradnú párty alebo jednoznačne k svadobnému obradu, ktorý sa koná pod holým nebom.

Verím, že vás článok trošku inšpiroval a už teraz rozmýšľate, či zvolíte klasické návleky alebo niektoré z týchto moderných stoličiek. 

Ak sa vám článok páčil, poteší ma jeho zdieľanie.

 

podpis Naty

Foto: pinterest.com, theknot.com, weddingwire.com, newenglandcountryrentals.com, eventperfekt.com, boards.weddingbee.com, merrimentevents.com, balloonique.com, perfecteventsuk.com, confer.shop, partystany-jicin.sk, freepik.com

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *